زمان انتشار: ۱۷ دی ۱۳۹۶ -

کامدار: نمی‌دانم چه حکمتی است برابر تراکتور نباشم

هافبک نفتی ها درباره دیدار برابر این تیم برابر تراکتورسازی می گوید نمی‌دانم چه حکمتی است که برای رویارویی با تیم شهرم باید محروم شوم و دقیق در این بازی کارت سوم را دریافت کنم و به بازی بعد نرسم.

سرای نور؛احمد کامدار در دیدار برابر پرسپولیسی ها یکی از بهترین بازیکنان تیمش محسوب می شد. او درباره مصدومیت خود گفت: هفته نهم مصدوم شدم اما پس از آن در بازی مقابل استقلال به میدان رفتم و بعد از آن هم مجددا اتفاقی برایم رخ داد که دو، سه هفته‌ای نتوانستم تیمم را همراهی کنم.

او درباره دیدار برابر پرسپولیس گفت: کلا دیدار با پرسپولیس بازی بدی نبود و دو تیم خوب کار کردند. ما برنامه‌ای که داشتیم را خوب پیاده و منطقی بازی کردیم. با شرایطی که نفت داشت باید اینطور بازی می‌کردیم. مطمئنا این یک امتیاز در ادامه بازی‌ها خیلی کمکمان خواهد کرد.

هافبک نفتی ها در رابطه با دیدار برابر پرسپولیسی ها گفت: بازی قبلی‌مان مقابل پرسپولیس نه تیم کامل بود و نه باشگاهمان؛ ما هر سری مربی عوض کردیم و خیلی مشکلات داشتیم که خب همین موضوع مسبب شکست‌ ما مقابل سرخ‌های تهرانی شد. خدا را شکر مدیریت و کادرجدید بعد از حضورشان باعث شدند ذهن ما دیگر درگیر هیچ چیزی نباشد و بتوانیم بهترین بازی فصل‌مان را مقابل شاگردان برانکو داشته باشیم. ان‎شاءالله این روند خوب همین طور ادامه‌دار باشد و تیم بماند و بهتر از قبل باشیم.

او ادامه داد: شناختی که آقای افاضلی از برانکو و پرسپولیس صددرصد در نتیجه‌ای که کسب کردیم تاثیرگذار بود. ایشان خیلی خوب پرسپولیس را آنالیز کرده بود و نکاتی که به ما دیکته کرده بودند همه در این بازی خیلی موثر بود.

کامدار در رابطه با رویارویی با تیم سابق خود در بازی هفته پیش رو گفت: نمی‌دانم چه حکمتی است که برای رویارویی با تیم شهرم باید محروم شوم و دقیق در این بازی کارت سوم را دریافت کنم و به بازی بعد نرسم. خیلی دوست داشتم مقابل تراکتورسازی به میدان بروم و بهترین نمایش را برای نفت داشته باشم و در ورزشگاه یادگار امام توسط هواداران شهرم تشویق شوم اما خب متاسفانه با محرومیتم دیگر نمی‌توانم در ترکیب نفت باشم. باوجود آنکه این بازی را از دست دادم اما سعی و تلاشم را خواهم کرد تا در بازی‌های بعد آماده‌تر و بهتر بازی کنم.

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۱۷ دی, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو