زمان انتشار: ۱۷ دی ۱۳۹۶ -

عدم حضور هواداران و محرومیت جپاروف را پیگیری می‌کنیم

سرپرست استقلال می گوید این باشگاه با شکایت به کمیته انضباطی پرونده جپاروف را پیگیری می کند.

سرای نور؛نصرالله عبداللهی سرپرست تیم فوتبال استقلال در گفت و گو با سایت رسمی باشگاه درباره دیدار این تیم با تراکتورسازی گفت: بازی خوبی انجام دادیم و می توانستیم برنده باشیم و دقایق آخر موقعیت خوب داشتیم تا برنده زمین را ترک کنیم. هر دو تیم موقعیت داشتند اما موقعیت ما بهتر بود. بچه های ما در جریان بازی خوب جنگیدند و دویدند. تراکتورسازی با همه وجود بازی کرد و تلاش کرد تا برنده باشد اما ما نیز نمایش خوبی داشتیم و سطح بالای فنی خود را نشان دادیم.

 

سرپرست تیم فوتبال استقلال درباره عدم حضور هواداران در ورزشگاه یادگار امام و مصاحبه مسئول روابط عمومی هیات فوتبال تبریز ، افزود: ما در جلسه هماهنگی اعلام کردیم هوادار سازماندهی شده در تبریز و هیچ جای ایران نداریم و هواداران از شهرهای مختلف به صورت خود جوش می آیند تا استقلال را حمایت کنند. ما اعلام کردیم لیدرهای ما در ورزشگاه حضور خواهند داشتند که مسائل را هماهنگ کنند و به هیچ وجه اعلام نکردیم که هواداری در ورزشگاه نخواهیم داشت. در جلسه هماهنگی به همه حاضران اعلام کردیم لیدرهای ما از تهران به تبریز آمده اند و به ما گفتند مشکلی از این بابت وجود ندارد.

 

عبداللهی با اعلام این موضوع که لیدرهای استقلال نیز در جایگاه ویژه مستقر شدند، خاطر نشان کرد: با وساطت برخی، در اواسط بازی لیدرهای ما در جایگاه ویژه نشستند. کانون هواداران تراکتورسازی با ما همکاری کردند و در فرودگاه نیز استقبال خوبی داشتند. همه کمک کردند تا بازی خوبی برگزار شود اما ۱۰ درصد قانونی را باید رعایت می کردند و ما فکر می کردیم رعایت شود اما با شروع بازی متوجه شدیم هواداران نیستند. در حالی که باشگاه استقلال نهایت تلاش و همکاری خود را برای برگزاری مسابقه با نهایت آرامش، انجام داد.

 

او در ادامه با اعلام این خبر که استقلال این موضوع را پیگیری می کند، تصریح کرد: قرار شد کمیته حقوقی باشگاه شکایت کند و پیگیر موضوع باشیم.

 

سرپرست استقلال در پایان درباره رای صادر شده درباره جپاروف، افزود: از رای جپاروف ناراحت هستیم. یک جو برای حاشیه سازی علیه استقلال درست شد و همه تیم ترجیح دادیم تا سکوت کنیم تا آرامش استقلال حفظ شود و ترجیح دادیم تا از دامن زدن به حاشیه ها جلوگیری کنیم اما حالا مطمئنا کمیته انضباطی ما پیگیر این اتفاق خواهد بود.

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۱۷ دی, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو