زمان انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۶ -

بی اعتمادی عجیب زیدان به خرید جدید رئال

دنی سبایوس، خرید پرسر و صدای این فصل رئال، بازهم از فهرست 18 نفره خط خورد و امروز مقابل ویارئال به میدان نخواهد رفت.

سرای نور؛زیدان امروز صبح فهرست ۱۸ نفره رئال برای بازی حساس مقابل ویارئال که ساعت ۱۸٫۴۵ در برنابئو برگزار خواهد شد را اعلام کرد. در این فهرست نام سبایوس و اشرف حکیمی به چشم نمی خورد.

این برای دومین بازی متوالی در لالیگا است که سبایوس جایی در فهرست رئال پیدا نمی کند. او در بازی قبلی برابر سلتا نیز حتی روی نیمکت هم حضور نداشت.

 

 

 

 

سبایوس تابستان امسال و در حالی که مورد توجه بارسلونا و اتلتیکو هم قرار داشت، در نهایت با رئال قرارداد امضا کرد و به نظر می رسید که با توجه به درخششی که فصل قبل با پیراهن بتیس داشت، جایگاه خاصی در ایده های زیدان پیدا کند؛ اما پس از گذشت ۱۸ هفته، سبایوس با تنها ۶۲۱ دقیقه حضور در میادین، تنها بیشتر از مایورال، یورنته و وایه خو به میدان رفته است.

 

با احتساب بازی امروز، سبایوس حالا در ۱۲ بازی لالیگا حتی فرصت حضور یک دقیقه ای در میدان را هم پیدا نخواهد کرد. او برابر سلتا، ویارئال و بارسلونا از فهرست ۱۸ نفره نیز خط خورده است و در ۹ بازی دیگر با وجود حضور روی نیمکت، از سوی زیدان به میدان فرستاده نشد.

 

در روزهای اخیر گمانه زنی ها در مورد بازگشت او به بتیس قوت گرفته بودند که یک منع قانونی باعث منتفی شدن این موضوع شد. سبایوس تنها برابر ایبار و آلاوس از ابتدا به زمین رفته و اتفاقا موفق به زدن دو گل به آلاوس نیز شد.

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۲۳ دی, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو