زمان انتشار: ۲۷ دی ۱۳۹۶ -

اعمال محدودیتهای ترافیکی آخر هفته در راههای مازندران

ئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی مازندران از اعمال محدودیت‌های ترافیکی آخر هفته در محورهای مواصلاتی استان خبر داد.

به گزارش سرای نور؛ سرهنگ علیرضا قدمی اظهار داشت: به منظور افزایش ایمنی، ایجاد کشش و تسهیل در امر عبور و مرور وسایل نقلیه در روزهای پایانی هفته محدودیت‌های ترافیکی در محورهای مواصلاتی استان به اجرا در خواهد آمد.

وی افزود: به همین منظور تردد موتورسیکلت به جزء موتورسیکلت‌های انتظامی و امدادی برای انجام مأموریت‌های ضروری در مسیر مجاز ترافیک از ساعت ۱۲ امروز چهارشنبه ۲۷ دی ماه تا ساعت ۶ صبح روز شنبه ۳۰ دی ماه از محورهای ” کرج به چالوس، هراز و فیروزکوه” ممنوع است.

رئیس پلیس راه مازندران، تصریح کرد: تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور” کرج – چالوس” ممنوع بوده و تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۳ تا ساعت ۲۴ روز جمعه ۲۹ دی ماه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسیله نقلیه از ساعت ۱۶ تا ۲۴ همان روز از مرزن آباد به سمت کرج به صورت یک طرفه خواهد بود.

سرهنگ قدمی اظهار داشت: تردد کلیه تریلر در محور هراز ممنوع بوده و تردد کلیه کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ تا ساعت ۲۴ امروز چهارشنبه و از ساعت ۸ صبح تا ساعت ۲۴ روزهای پنجشنبه و جمعه ۲۸ و ۲۹ دی ماه از محور هراز ممنوع است.

وی با اشاره به محدودیت‌های ترافیکی در محور فیروزکوه، خاطر نشان کرد: تردد کلیه تریلرها به استثنای حاملان موادسوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ تا ساعت ۲۴ روز جمعه ۲۹ دی ماه از تهران به قائم شهر و بالعکس ممنوع است.

رئیس پلیس‌راه مازندران در پایان گفت: تلفن مرکز کنترل پلیس راه مازندران با شماره‌های ۲۱۸۲۹۳۴ و ۲۱۸۲۹۲۰ با پیش شماره ۰۱۱ به صورت شبانه‌روزی آماده پاسخگویی به هموطنان در مورد آخرین وضعیت راه‌های استان است.

منبع:مهر

زمان انتشار: ۲۷ دی, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو