زمان انتشار: ۷ بهمن ۱۳۹۶ -

برتری ملی پوشان ساحلی ایران برابر آذربایجان

ملی پوشان فوتبال ساحلی ایران توانستند با نتیجه ۳ بر ۲ مقابل تیم آذربایجان به برتری برسند.

سرای نور؛در دومین بازی از روز نخست پرشین کاپ ۲۰۱۸ فوتبال ساحلی که به میزبانی باشگاه پارس جنوبی در ورزشگاه دهکده ساحلی بوشهر پیگیری می‌شود، تیم ملی ایران از ساعت ۱۷:۳۰ امشب میزبان تیم ملی آذربایجان بود.

علی درویش، سینا رحمتی، علی میرشکاری، محمد معصومی‌زاده و محمد مرادی نفرات آغاز کننده بازی برای ایران بودند که عباس هاشم‌پور هدایت تیم ملی فوتبال ساحلی را برعهده داشت و برای آذربایجان نیز الچین گاسیموف، عمید نظروف، عبدل علی‌اف، اورخان ممدوف و رمیل علی‌اف از ابتدا به میدان رفتند.

 

مصطفی کیانی با شوت دقیق گل اول بازی را در ثانیه ۳۳ برای ایران به ثمر رساند و در دقیقه ۴ ضربه ریباند شده محمد احمدزاده را محمد مرادی تبدیل به گل کرد، اما در دقیقه ۷ عبدل علی‌اف از روی ضربه آزاد اختلاف را به حداقل رساند و تایم اول با برتری ۲ بر یک ملی‌پوشان فوتبال ساحلی ایران به پایان رسید.

کیانی در دقیقه ۱۶ گل دوم خود و سومین گل تیم ملی را با شوت سرکش به ثمر رساند و وقت دوم با برتری ۳ بر یک ایران خاتمه یافت؛ در دقیقه ۳۱ شوت زینالوف به مرادی برخورد کرد و وارد دروازه ایران شد، اما در نهایت ملی پوشان ساحلی ایران توانستند با پیروزی ۳ بر ۲ این دیدار را تمام کنند.

 

پیش از این بازی، تیم ملی اسپانیا در نخستین مسابقه پرشین کاپ موفق به پیروزی ۶ بر ۲ مقابل اوکراین شد.

 

* برنامه دومین روز پرشین کاپ ۲۰۱۸ فوتبال ساحلی که فردا یکشنبه برگزار می‌شود، به صورت زیر است:

اسپانیا- آذربایجان از ساعت ۱۶
ایران- اوکراین از ساعت۱۷٫۳۰

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۷ بهمن, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو