زمان انتشار: ۴ بهمن ۱۳۹۶ -

اسماعیلی: چه زمانی به نیمکت نشینی اعتراض کردم؟

هافبک استقلال می گوید هیچ اختلافی با سرمربی تیمش ندارد.

سرای نور؛فرشید اسماعیلی در بازی با سایپا در هفته نوزدهم لیگ برتر از زمین بازی تعویض شد و حالا این شایعه به وجود آمده که به تعویض خود اعتراض کرده است و رابطه خوبی با شفر ندارد.

فرشید اسماعیلی در واکنش به حواشی که در مورد او مطرح شده است به خبرنگار ما گفت: واقعا نمی دانم چه بگویم. اصلا چنین اتفاقی که می گویند نیفتاد. من در بازی با سایپا تعویض شدم و البته می دانستم که می توانم هنوز برای استقلال مفید باشم. اما اعتراض یعنی چه؟ من حرف بدی زدم یا بعد از تعویض به رختکن رفتم؟ پیراهنم را به زمین کوبیدم؟ چه کار کردم که این حاشیه ها برای من درست می شود.

او ادامه داد: من رابطه ام بسیار با آقای شفر خوب است و این را همه می دانند. من هر روز با ایشان حرف می زنم. ما در مورد نحوه تمرینات با هم صحبت می کنیم. اگر من حاشیه ای درست کرده بودم هیچوقت آقای شفر به من بازی نمی داد. این را بدانید که من هر روز در تمرین جدی هستم و هرگز خودم را وارد حاشیه نمی کنم.

اسماعیلی در پایان گفت: من بازیکن آرامی هستم و هرگز خودم را وارد حواشی نمی کنم. لطفا برای من حاشیه درست نکنید؛ چون نمی توانید میانه من و آقای شفر را خراب کنید.

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۴ بهمن, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو