زمان انتشار: ۱۳ خرداد ۱۳۹۶ -

مهاجم مونته نگرو ایران را حریفی خطرناک دانست

ستاره خط حمله تیم ملی مونته نگرو جدال فرداشب مقابل ایران را یک بازی مهم در راه آماده سازی این تیم برای رسیدن به جام جهانی 2018 دانست.

سرای نور؛

استفان موگوسا مهاجم تیم ملی مونته نگرو در گفت و گویی با سایت فدراسیون فوتبال این کشورجدال با ایران را یک بازی مهم در آستانه رویارویی سرنوشت ساز این تیم با ارمنستان در مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه قلمداد کرد.
موگوسا در همین ارتباط گفت: رویارویی با ایران در حال حاضر  در اولویت برنامه های ما قرار دارد و ما قبل ازاینکه به ارمنستان فکر کنیم، روی بازی فرداشب تمرکز کردیم چون ایران یک حریف بسیار قدرتمند و جدی برای ما خواهد بود تا بتوانیم نقاط ضعف و قدرت خود را برای شکست دادن ارمنستان امتحان کنیم.
او ادامه داد: با توجه به شباهت بسیار زیادی که ایران به تیم ملی ارمنستان دارد، رویارویی با این تیم می تواند ما را یک گام به آمادگی لازم برای شکست دادن حریف هفته آینده در مقدماتی جام جهانی نزدیک کند. ما جاه طلبی و برنامه های زیادی برای رسیدن به جام جهانی داریم و رویارویی با ارمنستان می تواند به ما در این راه کمک کند.
موگوسا در پایان گفت: در روزهای گذشته به خوبی توسط کادرفنی، تیم ملی ایران آنالیز شده و ما امیدواریم فرداشب اولین برد خود مقابل این تیم را جشن بگیریم.

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۱۳ خرداد, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو